Přihlášení

Dětská matrace My baby matress Wendy 140x70 cm


ico_doprava.png

na objednávku 2-7 dnů

Zboží dodáváme na objednávku za 2-7 dnů.3 990 Kč
Koupit přidat mezi oblíbené položky

My baby matress oboustranná matrace do postýlky Wendy 140 x 70 x 13 cm s profilovaným jádrem a paměťovou pěnou.

Dvě období použití. První 0–8 kg: měkká strana. Snižuje riziko plagiocefalie. Druhá + 8 kg: tvrdá strana. Podporuje správnou tvorbu kostí. Povlak má úpravu proti roztočům.
I potah se liší podle strany, kterou je matrace otočená. Materiál potahu je z profilované strany z Tencelu, z druhé strany je tvořen 3D sítí.

HR Airplus profilovaná: Super měkká pěna, která eliminuje tlak na hlavu dítěte. Vzduch cirkuluje kanály naprosto volně.

Paměťová pěna Innogel®: chladnější než běžná paměťová pěna. Gelové částice zpožďují absorpci tepla, zklidňují dítě a zabezpečují nepřetržitý spánek.

Profilované jádro lépe rozmisťuje podpěrné body vytvořením různých komfortních zón. Profilový tvar zabraňuje akumulaci vlhkosti a tím udržuje dítě v suchu a čistotě, protože vzduch cirkuluje snadněji.

HR Aquapur®: studená pěna, měkká a pohodlná na dotek. Struktura s otevřenými buňkami zajišťuje cirkulaci vzduchu uvnitř matrace.

Vnitřní bezpečnostní rám udržuje dítě ve středu matrace a zabraňuje tomu, aby se zachytilo mezi boky postýlky a matrací.

Snímatelný potah na zip plní normu UNE EN 71.3:96 (evropská norma): jezdec zipu zůstává v kapse, která brání tomu, aby se dítě zranilo. Potah lze prát v souladu s pokyny na štítku.
Vnitřní potah je prodyšný, elastický a bezpečný. Zabraňuje kontaktu dítěte s jádrem matrace.

Vlastnosti výrobku
délka 140 cm
šířka 70 cm
výška 13 cm

DALŠÍ OBRÁZKY

Dětská matrace My baby matress Wendy 140x70 cm Dětská matrace My baby matress Wendy 140x70 cm