Přihlášení

Koupací sada LUMA

 • Katalogové číslo: 1454
 • Výrobce: Luma

ico_doprava.png

VYBERTE BARVU

Speckles Mint

na objednávku 2-5 dnů

Zboží dodáváme na objednávku za 2-5 dnů.2 700 Kč Koupit

Speckles White

na objednávku 2-5 dnů

Zboží dodáváme na objednávku za 2-5 dnů.2 700 Kč Koupit

Speckles Lila

na objednávku 2-5 dnů

Zboží dodáváme na objednávku za 2-5 dnů.2 700 Kč Koupit

Sage Green

na objednávku 2-5 dnů

Zboží dodáváme na objednávku za 2-5 dnů.2 530 Kč Koupit

Snow White

na objednávku 2-5 dnů

Zboží dodáváme na objednávku za 2-5 dnů.2 530 Kč Koupit

Dark Grey

na objednávku 2-5 dnů

Zboží dodáváme na objednávku za 2-5 dnů.2 530 Kč Koupit

Celestial Blue

na objednávku 2-5 dnů

Zboží dodáváme na objednávku za 2-5 dnů.2 530 Kč Koupit

Light Grey

na objednávku 2-5 dnů

Zboží dodáváme na objednávku za 2-5 dnů.2 530 Kč Koupit

Blossom Pink

na objednávku 2-5 dnů

Zboží dodáváme na objednávku za 2-5 dnů.2 530 Kč Koupit

přidat mezi oblíbené položky

Nová moderní designová koupací sada Luma je kompletně vybavena, takže máte všechny potřebné komponenty v jednom setu v krásných pastelových barvách.

LUMA Koupací sada v bodech:

 • dětskou plastovou vaničku
 • stojan pod vaničku, stojan šetří vaše záda, je skládací a odpovídá přísným evropským bezpečnostním normám a předpisům
 • kyblík na pleny s víkem, kyblík poslouží jak na plenky tak i pro nalití a vylití vody
 • koupací lehátko
 • koupací teploměr
 • hřebínek a kartáček
 • dětskou manikúru
 • odtokovou hadici
 • rozměry vaničky: horní část 78 cm, spodní část 50 cm, šířka : 40cm, výška: 26 cm
 • rozměr kartonu: 79,5×40×46 cm
 • vyrobeno v Holandsku
 • Luma Babycare produkty jsou plně recyklovatelné

Vanička LUMA - Pohodlná trendy dětská plastová vanička od holandské firmy LUMA Babycare. Dětská vanička vyrobena ze zdravotně nezávadného materiálu v barvě koordinované s ostatními výrobky. Hladký povrch bezpečný pro vaše dítě snadno se čistí. Uživatelsky přívětivý a chytrý design pro děti i rodiče. Luma Babycare produkty jsou plně recyklovatelné a jsou dodávány v půvabných barvách. Hmotnost: 1,12 kg. Rozměry: 75 x 39 x 25 cm.

Stojan na vaničku LUMA - Šikovný a praktický stojánek na vaničky trendové holandské značky Luma Babycare. Pokud jste právě přivedla na svět děťátko, jistě oceníte pomoc Vašim zádům, jakou nabízí stojan na vaničku LUMA. Jeho použití je velmi snadné a praktické a navíc šetří místo. Stojan je opatřen spojovacím systémem, takže můžete připojit vanu pevně a bezpečně. Pokud stojan nepoužíváte, jednoduše stačí odejmout nohy a uložit jej na minimální potřebný prostor. Stojan splňuje přísné ekologické předpisy a bezpečnostní normy. Výška stojanu 83 cm. Materiál: plast/kov. LUMA stojan na vaničku může být požíván pouze s vaničkou LUMA, použití je schváleno dětmi s maximální hmotností 20 kg. Hmotnost: 2,8 kg. Rozměry: 78x32x16,5 cm

Kyblík na pleny s víkem LUMA - Kyblík na pleny s víkem v barvách kolekce Luma Babycare. Máte rádi krásné moderní věci a nechcete za ně utratit příliš mnoho peněz? Nechcete, aby u vás byly cítit plenky? Pak se samozřejmě rozhodněte pro kyblík na pleny LUMA. Kyblík LUMA je hygienický, k dostání v několika barevných kombinacích a součástí širší řady koupelnových produktů! V tomto praktickém kyblíku je také dostatek místa pro nalití a vylití vody z LUMA vaničky. Včetně plastového víka. Hmotnost: 0,90 kg. Rozměry: 37,5x34,5x31 cm.

Dětské koupací lehátko LUMA - Koupání je zábavnější, když při něm může vaše dítě relaxovat v teplé vodě v lehátku holandské značky Luma Babycare. Zvlášť, když je vaše dítě ještě velmi malé, proto je nezbytné koupací lehátko. Speciální tvar lehátka zajišťuje dobrou podporu a pohodlí dítěte ve vaně, což usnadňuje jeho mytí. Zaoblené tvary se snadno udržují v čistotě. Využijete ho doma i na cestách. Sedací lehátko je k dispozici v několika barvách a je součástí širší řady koupelnových výrobků. Vyrobeno z polypropylenu a ethylenu. Hmotnost: 0,48 kg. Rozměry: 49x23x18 cm.

Koupací teploměr LUMA - Nezbytný doplněk při koupání miminka. Spolehlivý a bezpečný teploměr holandské značky Luma babycare. Také Vám připadá, že musíte myslet na spoustu věcí, zvláště pokud jste poprvé maminkou? Jedna z věcí, na kterou se zapomíná, je koupací teploměr. A právě kontrola teploty vody je velmi důležitá. S jeho pomocí budete vždy vědět, zda má voda při koupání tu správnou teplotu 37°. Trubička je pevně zapuštěna v plastovém pouzdře a tím chráněna před poškozením. Na stupnici je vyznačena ideální teplota vody při koupání. Teploměr LUMA je navržen a vyráběn v souladu s nejnovějšími evropskými bezpečnostními normami. Koupací teploměr LUMA se prodává v několika barvách a je součástí širší řady koupelnových produktů. Hmotnost: 0,04 kg. Rozměry: 14,8x5x1,3 cm.

Dětský hřeben a kartáč LUMA - Set hřebínek a kartáč na vlásky LUMA. Uživatelsky přívětivý a chytrý design pro děti i rodiče. Sada hřebínku a kartáče od holandské značky Luma Babycare pro péči o vlásky vašeho děťátka. Brzy zjistíte, jak příjemná pro děťátko je masáž pokožky hlavy jemným kartáčem. Tímto způsobem se jemně odstraní stroupky a také stimulují vlasové kořínky. Hřebínkem ze sady se zaoblenými konci šetrnými k dětské pokožce, pak můžete vlásky vašeho dítěte perfektně vyformovat. Hřeben a kartáč jsou k dispozici v několika moderních barvách. Luma Babycare produkty jsou plně recyklovatelné. Hmotnost: 0,053 kg. Rozměry: kartáč-14x2,5x5 CM / hřeben-14x2,5x0,5 cm.

Manikůra LUMA sada - S krásnou dětskou manikúrou z designové řady holandské značky LUMA Babycare můžete snadno a bezpečně zkrátit a zapilovat nehtíky vašeho dítěte. Uživatelsky přívětivý a chytrý design pro děti i rodiče. Zakulacené špičky a oblé tvary chrání před zraněními. Obsahuje speciální nůžtičky z ušlechtilé oceli, kleštičky a pilníček. Manikúra se dodává v praktickém pouzdru v několika atraktivních barvách a je součástí širší řady koupelnových produktů Luma Babycare, které jsou plně recyklovatelné. Hmotnost: 0,06 kg. Rozměry: 11,5x6,7x4,3 cm.

DALŠÍ OBRÁZKY

Dětská koupací sada LUMA - detail Dětská koupací sada LUMA - detail Dětská koupací sada LUMA - detail Dětská koupací sada LUMA - detail Dětská koupací sada LUMA - detail Dětská koupací sada LUMA - detail Dětská koupací sada LUMA - detail Dětská koupací sada LUMA - detail Dětská koupací sada LUMA - detail Dětská koupací sada LUMA - detail Dětská koupací sada LUMA - detail Dětská koupací sada LUMA - detail Dětská koupací sada LUMA - detail Dětská koupací sada LUMA - detail Dětská koupací sada LUMA - detail Dětská koupací sada LUMA - detail Dětská koupací sada LUMA - detail Dětská koupací sada LUMA - detail Dětská koupací sada LUMA - detail Dětská koupací sada LUMA - detail Dětská koupací sada LUMA - detail Dětská koupací sada LUMA - detail Dětská koupací sada LUMA - detail Dětská koupací sada LUMA - detail Dětská koupací sada LUMA - detail Dětská koupací sada LUMA - detail Dětská koupací sada LUMA - detail Dětská koupací sada LUMA - detail Dětská koupací sada LUMA - detail Dětská koupací sada LUMA - detail Dětská koupací sada LUMA - detail Dětská koupací sada LUMA - detail Dětská koupací sada LUMA - detail

DOPORUČUJEME ZAKOUPIT SPOLEČNĚ S VÝROBKEM