Přihlášení

Reer zámek na zásuvky bílý 2 ks

  • Katalogové číslo: 18059
  • Výrobce: Reer

na objednávku 2-7 dnů

Zboží dodáváme na objednávku za 2-7 dnů.259 Kč
Koupit přidat mezi oblíbené položky

Reer zámek na zásuvky v bílé barvě zabraňuje otevření i nechtěnému uzavření zásuvek. Balení obsahuje 2 ks

Zabezpečenou zásuvku lze otevřít pouze s malou mezerou, dokud západka nezapadne do zajištěné polohy. V této poloze nelze zásuvku snadno otevřít nebo zavřít. To na jedné straně zabrání tomu, aby se vaše dítě dostalo k obsahu zásuvky, na druhou stranu tato bezpečnostní poloha chrání vaše dítě před bolestivým přivřením prstu při pokusu o zavření zásuvky.
Zásuvku můžete zcela otevřít nebo zavřít pouze při odblokování bezpečnostního zařízení. Promyšlená konstrukce umožňuje bezpečné použití zajištění jak u vyčnívajících pracovních desek (s přesahem až 20 mm), tak v zásuvkách s nízkou výškou (např. prostřednictvím případně integrovaných příborových vložek, nutná výška alespoň 4 cm nad vložkou). Tímto způsobem může zaručit maximální ochranu zejména u kuchyňských zásuvek.
Zámek zásuvky lze snadno a rychle připevnit pomocí dodávané montážní pomůcky. Nasazením vám přesně ukáže, kde má být pojistka připojena a případně nalepena nebo přišroubována. To vám ušetří měření, značení a nepříjemné zbytečné poškození v případě omylu v měření.
Díky 2cestnému zámku ochrany zásuvky jsou vaše zásuvky bezpečně uzamčeny od malých průzkumníků. Pro dospělé je stále snadné je otevřít pouze jednou rukou. Chcete-li to provést, jednoduše posuňte jezdec dopředu a potom jej stiskněte dolů. To umožňuje odblokování bezpečnostního zařízení a otevření zásuvky na příbory jako obvykle.
Pojistka je instalována uvnitř zásuvky. Výsledkem je, že ochrana je nejen neviditelná zvenčí během používání, ale také nezanechává po použití žádné nevzhledné poškození viditelných čel.
Ochrana zásuvek byla testována v souladu s aktuální normou EN 16948: 2017 (ochrana skříní a zásuvek) a úspěšně prošla všemi testy únosnosti, trvanlivosti a zatížení. Dětská pojistka je robustní a odolná, tj. nedochází k jejímu štěpení ani lámání - i po více než 5 000 otevřeních zůstává stabilní a umožňuje neomezené použití jako na začátku.

Vlastnosti Reer zámek na zásuvky:

  • uzamkne zásuvky, zabrání přivření prstů dítěte
  • ideální pro nízké zásuvky, například s vložkami na příbory nebo pro pracovní desky s maximálním přesahem 20 mm
  • testováno podle EN 16948: 2017
  • montáž lepením nebo šroubováním pomocí šroubů nebo lepicí pásky
  • velmi snadné připevnění díky montážní pomůcce
  • jednoduché ovládání jednou rukou
  • materiál: plast

DALŠÍ OBRÁZKY

Reer zámek na zásuvky bílý 2 ks Reer zámek na zásuvky bílý 2 ks Reer zámek na zásuvky bílý 2 ks Reer zámek na zásuvky bílý 2 ks Reer zámek na zásuvky bílý 2 ks