Přihlášení

O nás

Společnost Krteček s.r.o. je stabilní, silný partner na trhu s dětskými potřebami. Všem, kteří na nás spoléhají, nabízíme špičkové ceny, širokou nabídku produktů, informace o aktuálním vývoji na trhu a o novinkách, odborný a osobní přístup našeho personálu. Máme velké skladové zásoby a spolupracujeme s předními velkoobchody v ČR. Historie společnosti se datuje od r. 2004, kdy ještě fungovala pod hlavičkou fyzické osoby. Od roku 2007 již fungujeme jako společnost Krteček s.r.o.

V našem klimatizovaném obchodě máme připravenou ucelenou nabídku zboží pro kojence. Naleznete zde kolem 120 vystavených kočárků a stejné množství vystavených autosedaček. Na prodejně máme umístěné dvě sedačky z auta, na kterých Vám rádi předvedeme bezpečné uchycení dětské autosedačky. Vyzkoušení spodního prádla pro těhotné je samozřejmostí. Pro maminky, které očekávají dvojčátka, máme kočárky vystavené ve zvláštní místnosti. Možnost použití nápojového automatu a toalet.

Veškeré zboží odebíráme pouze od výhradních dovozců do ČR. Ceny na prodejně a na internetu jsou stejné. Těšíme se na Vaší návštěvu!
Společnost ZONER software, a.s. pořádala již sedmý ročník prestižní soutěže o internetovou prodejnu roku 2011, kde naše prodejna obsadila nádherné druhé místo. Děkujeme všem našim zákazníkům za projevenou důvěru.